| LisaJulie a întrebat:

Știe cineva un hotel bun în orașul Budva ( Muntenegru)? Când spun bun ma refer sa fie curat și sa aibă recenzii bune! Ma duc la mare acolo în iulie! Poate fi și de 2-3 stele!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Booking știe.

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Voiam sa stiu si parerea celor de pe TPU. Eu pana acum nu am fost in Muntenegru la mare dacat in Tivat si Kotor

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

De ce te ar interesa părerea celor de pe tu cand pe booking ai părerea celor care chiar au fost acolo...

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

De asta ma refeream in intrebare pentru cine a fost acolo!

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Tot nu are sens
Pe booking găsești toate hotelurile fiecare cu review urile lor. Mai util de atât nu exista.

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Ai raportat cumva raspunsul acelei fete? I-a disparut raspunsul!

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Da, ca bate campii de cateva zile pe aici