| anytaLP13 a întrebat:

Tocmai am aflat ca trebuie sa scot biletul de avion la imprimanta.am cautat rezervarea online si am gasit-o. dar nu e biletul.stie cineva cum se face? fundalove struck

2 răspunsuri:
| andy_3924 a răspuns:

Da, printezi verificarea pentru ca biletul ti-l iei tot de la ghiseu, din aeroport. Sa fii cu cel putin o ora inainte de ora de plecare pentru ca dureaza imbarcarea.

| BESTNICK a răspuns:

Am impresia ca in momentul rezervarii vei primi un e-mail pe care trebuie sa il scoti la imprimanta si il vei prezenta la ghiseul firmei respestive dupa care iti vor da ei biletul. succes sper ca te-a ajutat