| AleDia a întrebat:

Unde ati vrea sa traiti in Canada, SUA sau Anglia? Si de ce? Unde credeti ca este mai bine dintre cele trei?

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Cred ca as alege Anglia pentru ca este frumos acolo.
Funda?sad

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Canada. Apoi Anglia. Niciodată SUA.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Hristos a înviat!
Dintre cele trei tări enumerate de tine, cel mai mult mi-ar plăcea să locuiesc în Canada.
Cunosc persoane care s-au mutat definitiv acolo şi mi-au spus că nu se compară traiul care îl au cu cel din România. În primul rând ai ocazia să înveţi foarte bine Engleza şi Franceza iar în al doilea rând, Canada este un loc de vis, cu clădiri impunătoare şi bogăţie desăvârşită.
Sărbători Fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania!

| ma3 a răspuns:

SUA! poti face orice vrei, poti sa vinzi "**** mov" si sunt prosti care il cumpara, si pe o suma destul de mare. SUA estei o tara, si totusi un continent, extraordinar de diversificat si de complex, chiar daca sunt manipulatori dpdv al problemei cu teroristii, nu te-ar afecta. in NY sau LA este o viata de invidiat. daca ai ocazia, du-te in SUA