| anaoi a întrebat:

Care credeti ca sunt lucrurile pentru care merita sa traiti?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mă mulţumesc cu nişte sentimente simple şi adevărate, îmi place să cred că trăiesc pentru ai îi face pe ceilalţi fericiţi. În plus, aş putea trăi şi dacă aş avea doar răsăritul şi apusul sau atâta timp cât aş putea privi inocenţa surâzândă a unui copil happy

9 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

"Lucrurile" de suflet mai mult...

| ancutsa410 a răspuns:

...hmmm
faptul ca iubesc
faptul ca sunt iubita
faptul ca pot sa fac pe cineva fericit\a
faptul ca am un tzel
...sunt destule lucruri pentru care merita sa traiesti...

| aleeee a răspuns:

Iubire.Chiar daca intr-o zi se va termina, trebuie sa ne bucuram ca s-a intamplat.

| ~p!$iii~ a răspuns:

Familialove struck Care ma iubeste[sentimentul e reciproc]
Viata mealove struck Iniam mealove struck Iubitu meulove struck care ma face sa ma simt speciala in fiecare clipalove struck
Unica prietena adevarata pe care o cunosc de 7 ani!love struck
Cam atathappy Restul.whistling Mai nimeni nu iti vrea binele in ziua d azihappy

| raisssa a răspuns:

Lucruri? sa traim pentru lucruri ar insemna sa fim egoisti, superficiali...eu traiesc pentru oameni, pentru ceea ce simt, pentru ceea ce ma fac cei de langa mine sa simt.in primul rand traiesc pentru prietenul meu, apoi pentru familie.

identitate
| identitate a răspuns:

Tigarile, cafeaua, masina...

| dewix a răspuns:

Parintii. Pentru ca ei mi-au dat viata si le voi multumi pana la moarte pentru asta.
Iubirea. Pentru ca iubirea iti da aripi si e atat de frumoasa!
Prietenii. Pentru ca te simti atat de bine cand stii ca cineva e aproape de tine si la bine si la greu.

| LoveToHate a răspuns:

Mancarea, apa, iubirea...nu as trai fara ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey...eu traiesc pentru minelaughingdesi cateodata nu merita. ce sa faci trebuie sa ne gasim rostulbig grin