| radumanolescu a întrebat:

Unde imi recomandati sa merg pe litoral cu 3 copii de 3, 6,7 ani? Ma intereseaza plaja usor accesibila,pret accesibil,parcare masina,apropiere de plaja,locuri de joaca, liniste noaptea

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Daca preferi litoralul romanesc, Mangalia este statiunea ce ofera liniste, plaja lata, intrarea lina in apa ca si la Mamaia.

6 răspunsuri:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Eforie sud, neptun... v-as recomanda Costinesti, dar noaptea e... durere happy

| AtelierDeReparatUseriTPUdefecti a răspuns:

Vezi intre Eforie Nord si Eforie Sud sunt niste hoteluri particulare pe plaja. iti recomand Azur. Liniste, direct pe plaja neaglomerata, parchezi masina direct din sosea, locuri de joaca n-are rost, te duci in Eforie pe jos daca vrei laughing Un pic cam mare apa la mal, totusi. Pentru apa mai mica la mal, la Navodari, in noile hoteluri.

| 1AngryMan a răspuns:

Euforie Nord zic si eu...

| baru a răspuns:

La intrare in Mamaia, pensiunea, Montana, ieftin si bun!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oricare dintre stiuni in afara de Costinesti, mamaia, vama

| pietrean a răspuns:

Te sfatuiesc, cu cea mai mare siguranta, sa mergi in BULGARIA.Statiunea Albena, ar fi cea mai apropiata de granita.La ei,pentru doi copii,NU PLATESTI NIMIC,la cazare si masa, adina totul inclus:parcare, mancare+bautura, cazare, chiar cu pat pentru copii.Cauta pe GOOGLE,la LAST MINUTE,statiunea ALBENA(sau alta statiune, Nisipurile de aur, Constantin si Elena, astea sunt mai apropiate) si apoi mergi la o agentie serioasa din oras si vezi la cat te ajunge. eu, de 6 ani merg la ei si nu se compara nici la pret, nici la cazare, nici la locatie cu ce este la noi.Acum, din 12 iunie, plec cu sotul masina proprie, in Albena, 9 nopti/10 zile, hotel 3*, cu 480euro, aproape 21.5oo.ooolei.Poti sa cumperi pachetul pentru cate nopti vrei.