| coosmin24 a întrebat:

Unde mergeti mai des sau mai de graba unde va place la munte sau la mare unde este mai natural? Intereb deoarece vreau sa-mi fac planu pentru urmatoarea destinatie.

Răspuns Câştigător
| Zambete89 a răspuns:

Bună,

La mare, este foarte frumos, şi te distrezi la maxim!, De când mă ştiu ma duc la mare. De preferat este să te duci in neptun, sunt preţuri mai mici.

Te pup, pa-pa!

10 răspunsuri:
| diiiiiannnnaa a răspuns:

La munte! Moeciu, cheile gradistei, relax totalhee hee

| Bibiii_7939 a răspuns:

La maree :X
ii mai multa distractie.
si la munte ii fain. dar tot nu`i ca la mare.
parerea mea.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu sunt de la munte si-mi place la mare! Natural este in ambele locuri.

| daniela_7403 a răspuns:

La munte e mai natural dar imi place si la marehappy

| Cryssbest a răspuns:

Marea.

| emdy09 a răspuns:

La munte... aer curat :X
si distractie mare daca te duci cu prietenii :d

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Acasa...ca e moccahee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Eu cel mai des merg la mare laughing caci locuiesc aici. intotdeauna am iubit muntele si de cate ori am ocazia fac o escapada la aer curat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La munte.

| sy46 a răspuns:

Pentru mine conteaza mai mult persoana/persoanele cu care merg.
Daca e sa merg cu familia, as prefera muntele( ca sa nu regret ca sunt cu parintii si nu pot sa ma distrez si sa-mi planific singura timpul)
Cu prietenii, clar la marebig grin
Depinde de altfel si ce planuri de vacanta ai...
La mare merg pentru distractie, nicidecum pentru odihna.