| MihaelaCioplea a întrebat:

V-ar placea sa locuiti in Anglia in ciuda climei?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca ai un rost acolo, daca iti vin banii, uiti de tot de clima.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AFR81):

Asta asa este

13 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Da, mi-ar placea, chiar foarte mult.

| Mayar a răspuns:

In ciuda climei? Adica fara canicula vara de lesini pe strada? Pfff, mie mi-ar parea inca bine!

| MihaelaCioplea explică (pentru Mayar):

Ma refeream la ploile nesfarsite.

| Mayar a răspuns (pentru MihaelaCioplea):

Aaaa. Pai, mai bine ploaie decat canicula

| syd2 a răspuns:

As vrea foarte tare sa traiesc in Anglia, este foarte frumos acolo, si ador clima cetoasa si ploioasa.

| LaughingKarima a răspuns:

Normal ca da. Eu una ador Anglia, de abia astept sa merg acolo vara asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu, nu prea vreau să stau în Anglia deloc, mi se pare o țară nașpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place vremea ploioasă, dar nu aș vrea să locuiesc în Anglia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clima este singurul lucru care-mi place la Anglia. Dar nu as vrea sa traiesc in tara aia de homosexuali.

| ubox7007 a răspuns:

Nu, pur si simplu nu imi place, nu stiu de ce, dar nu m-as simti ok acolo, poate in Germania sau Rusia as vizita +- vreo afacere dar cam atat.

| MihaelaCioplea explică (pentru ubox7007):

Ma faci sa rad cu Rusia.Ce afaceri sa faci intr-o tara careia i s-a taiat robinetul extern.Sau tie iti plac tancurile.

| JustOneDay a răspuns:

Nu, tot in Romania e mai frumos.