| dany97 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi,cine a trecut prin aeroportul Shipol, din Amsterdam? Aș vrea câteva informații despre checkin și modalitățile de verificare a bagajelor...multumesc! happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce te intereseaza mai exact? e un aeroport mare dar procedurile sunt in mare ca la oricare aeroport, doar ca la unele terminale ti se ofera multe posifilitati de self ceck in. Te duci frumos la aparatele de selfcheck in, introduci numele sau numarul zborului si iti printezi singur biletul.

Au si self drop off pentru bagaje.

In rest la securitate sunt filtrele clasice dar au si niste scanere speciale prin care treci

| DespreHostel a răspuns:

Proceduri normale ca in orice aeroport.happy

| dany97 explică:

Exact despre acele scanere aș vrea să știu mai multe...

| suntserios a răspuns (pentru dany97):

Nicio filosofie, intri intre doi pereti, ridici mainile, astepti sa te scaneze si cand e gata ti se va face semn sa iesi

| Bosinceanu_Alexandru_1991 a răspuns:

Baga nr asta de whats app. Iti zic acolo +593996411821