| Calin777 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si sa va dati cu parerea "My birthday" Funda :*

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

Da este foarte mbine asa doar ca mai putin vreo 20 l de bere sau max 25 cam multa 30 ca pers/1 l as zice eu... funda? si azi e ziua meaa...

3 răspunsuri:
| Calin777 explică:

Care e faza: I-mi sarbatoresc degraba ziua mea si am maxim la 20persoane.Si m-am gindit la urmatorul meniu: Salata 10kg carne de porc, 2L Jack Daniels, 3L "Vodka" Tuica, 20-30L de bere.E deajunsa bautura.Va rog daca doriti sa faceti haz de necaz imi pare rau a-ti incurcat pagina. Funda:*

| geo_5857 a răspuns:

Sincer nu-i reaideea ta e chiar foarte buna
nu pot veni si eu la petrecerebig grin?

| TheExpert01 a răspuns (pentru geo_5857):

LOL cerseste petreceri happy