| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.va rog sa imi dati cateva idei.pe 21 este ziua mea si a lanei del rey, idolul meu.as dori sa fac un colaj cu poze cu mine si ea si sa scriu un mesaj de la multi ani cat mai frumos si sa il pun pe facebook doar ca nu prea am idei.nu ma gandesc decat la happy birthday to the queen and to me. aveti voi alte idei? va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Verne a răspuns:

Me And My Idol Celebrate Our Brithday, Today Is Our Day (Me And Del Rey), cam astea.