| Mytzyy95 a întrebat:

Va rog TPU am nevoie de ajutor... Puteti Sami spuneti cum e In St.Tropez? Pentru ca as vrea sa merg acolo...Sami spuneti ce as putea vizita sau cum se distreaza lumea acolomersi :* fundita

1 răspuns:
| leo987 a răspuns:

Daca arati ca Marlyn Monroe garantat te vei distra pe gratis. Daca nu, bani sa ai si iti pot face de cap cum vrei. E riviera franceza. No limits. Pas de problems... Voulez-vous chouches avec moi cest soir? happy