| LuLu33 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Imi puteti spune ce trepuie sa contina o carte de vizita a unei tari?

Răspuns Câştigător
| daviati789 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa contina in primul rand un sumar al istoriei sale, adica momente importante care au influentat-o, o prezentare a sa din toate punctele de vedere, asta insemnand anumite realizari si starea in care se afla(aici mai multe, de ex. cateva detalii din toate domeniile ca politica, forma de conducere si din celelalte, educate, agricultura) si puncte turistice, landmarks-adica monumente si locuri reprezentative de vizitat. Baftahappy

1 răspuns: