| anonim_4396 a întrebat:

Va roog raspuns urgent.in legatura cu imi turing botosani(italia-botosani). la ce ora ajunge de obicei? cA SA stiu si eu ca o ruda de-a mea trebuie sa vina si autocarul a fost in intarziere 12 ore pentru ca a fost blocata autostrada. ziceti-mi si mewhistling:[-o< funda

Răspuns Câştigător
| Felixavramurs55555333333333 a răspuns:

La ora 18:45

2 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| timisoara a răspuns:

De obicei pe la ora 12:00