| Dootzy a întrebat:

Vara asta o sa merg la Siriu.Va rog spuneti-mi si mie cum e acolo, cine a fost.(raspunsul pana pe 14 iulie daca se poate)

Răspuns Câştigător
| teo18 a răspuns:

Eu am fost pe 12 si pe 13 iunie la siriu (anul acesta). pot spune ca a fost super. barajul siriu este frumos. la ce cabana vei sta? eu am stat la cabana 14 scaune si sincer prima data nu mi-a placut dar m-am obisnuit dupa aceea. in apropierea cabanei este o cascada, si este foarte frumoasa. cand te vei culca vei auzi susurul cascadei. la vreo 4-5 km de cabana este o alta cascada. este foarte frumos.te asigur ca este super!

1 răspuns:
| cmm a răspuns:

Este un loc fantastic din punct de vedere al naturii. si oamenii din zona sunt draguti. nu te astepta la discoteci sau baruri de fite. e un loc in care poti sa te intalnesti intr-un mod unic cu natura - munti si apa si padure. poti face drumetii super, spre intorsura buzaului, de exemplu