| TPU.ro a întrebat:

Ce sms romantic i-ai da jumatatii tale de Valentine's Day?

205 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan nu prea sufar de creativitate asa ca i-as zice un simplu "te iubesc". Nu-i nevoie sa-i recit din Shakespeare pentru a-i arata dragiostea pe care i-o port.

| M1hai a răspuns:

Un sincer te iubesc, restul vine de la sine happy

| MiruD a răspuns:

"Nu am nevoie de un Valantine´s Day sau de un Dragobete ca sa iti spun in fiecare zi si sa iti arat in fiecare dimineata ca te iubesc nespus si vreau sa imbatranim impreuna.
Tu esti viitorul meu, tu esti omul pe care il vreau in dreapta mea in casa Domnului.
Si de n-ai fi tu langa mine, as fi asemeni unei nevazatoare. "

| CannbalCorpse a răspuns:

Frigiderul meu n-are telefon...

| dragodana a răspuns:

Cel pe care, de altfel, o sa-l si dau:"Ce hot esti! Mi-ai furat inima si sta bine la tine.Te iubesc!"

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Draga mea, am nevoie de tine ca de hartia igienica.

| raduradu2014 a răspuns:

Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL

| contαbαndonαt a răspuns:

http://m.youtube.com/watch?v=NWTog43h138
Hai ca se potriveste in context :D

| αndï a răspuns:

"Am prezervative sa ne ajunga cateva zile"
Nah, glumesc, trebuie intai sa apara jumatatea laughing

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Nimic... nimic... nimic. crying

| BonneLess a răspuns:

" Te iubesc si o sa-ti dovedesc! "

| YumiSukinanda a răspuns:

Un ''te iubesc'' e de ajuns? rolling on the floor!

| Tynnna a răspuns:

Sms? neahh... fapte!

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

"Buna dimineata, iubitule. Stiu ca inca dormi. Nu voiam sa te trezesc, asa ca vreau sa urmezi mesajele pe care ti le-am trimis:
1. Uita-te pe geam. Daca nu sunt in fata casei, nu pleca de la geam.
2. Coboara jos, in minim 5 minute sa te asiguri ca vin.
3. Deschide usa, intra in bucatarie.
4. Micul dejun ti-este gata! Sa ai pofta, ne vedem intr-o ora.
5. Dis de dimineata m-am trezit sa ti-l fac. Stai linistit, este totul ok.
6. In 20 de minute, dupa ce ti-ai baut cafeaua, vino in fata portii, te astept.
7. Surpriza te asteapta!

| justfreelove a răspuns:

Nu stiam ca ai nevoie de un pretext ca sa ii dai un mesaj romantic iubitei. "Ma gandesc la tine". cred ca este suficient.

| Jigokunokishi a răspuns:

"Te iubesc mai mult ca pe oricine, Te iubesc atat de mult incat doar la tine ma gandesc in fiecare clipa din zi, te iubesc mai mult ca ieri si mai putin ca maine. Tu esti soarele universului meu. Te ador happy "

| SebastianCMT a răspuns:

Sa ii promiti ca in continuare veii fi cu ea, si ca abia astepti viitorul Valentine's Day impreuna

| LeonardoDiCapra a răspuns:

"Dacă ai fii un muc, m-aș scobii mereu în nas."

"Ești frumoasă, mai ales când taci."

"Mă uit la lună...te văd pe tine
Mă uit la stele...te văd pe tine
Mă uit la soare...te văd pe tine.
Auzi?! Ia mai dă-te la o parte!"

"În 14 februarie este ziua noastră. împlinim 0 ani, 0 luni și 0 zile. Deci relația noastră e un?"

Eu sunt un miștocar, și un fel de hipster. Nu vă convine, luați-vă un scaun și așteptați să vă treacă :]]

| SlenderWomen a răspuns:

Esti cel mai fromos, cel mai destept, cel mai superdotat.Te iubesc asa cum iubesc copiii matematica

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

,,Ne vedem la mine in dormitorwinking"

| MysticWayz a răspuns:

Let me pull you closer and whisper in your ear all those soft gentle words, you have longed to hear: You are the only one, our love will always be.

| oana1 a răspuns:

Nu pot sa-ti spun acum ce vreau. Nu pot acum eu nu mai stau. Un singur lucru ti-l rostesc. E acel simplu TE IUBESC! "

| gaby5995 a răspuns:

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi, iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar..., de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeuna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi, ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca doar numai in vise. Iar pe mormantul meu din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul:"FERICIRE", caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca TE IUBESC, CHIAR DACA NU MA SUNT.

| ImCalledLamă a răspuns (pentru gaby5995):

Nu sunt iubita ta, nu te cunosc dar m-ai facut sa plang...inchipuieti ce o sa faca ea

| marry95 a răspuns (pentru gaby5995):

De ce va complicati cu astfel de declaratii? Ceva simplu dar din inima e mult mai frumos si mai credibil de cat declaratiile foarte sofisticate.

| justfreelove a răspuns (pentru gaby5995):

NIMENI nu sta sa citeasca shogunu tau insirat pe 5 sms-uri laughing

| SlєndєrGirL a răspuns:

N-am asa ceva sad

| Lov3Boy a răspuns:

Sa ii spui ca o iubesti nespus de mult si alte chesti siropoase... Fetelor le place sa fie si laudate sa nu uiti sa yi cumperi ceva frumos tongue

| SookiexD a răspuns:

Astazi pentru mine este o zi ca oricare alta ^^. Dar totusi spiritul lui Valentin ma bantuie si pe mine. Un te iubesc de Valentine's Day, si UN TE IUBESC pentru fiecare zi in care sunt alaturi de tine!

| Darkness13 a răspuns:

" Draga tu,
Esti gratios ca o lebada, esti pomana de la biserica.
Esti esti cozonacul din noapte*, esti bomboana de pe coliva!
Te iubesc si te ador!
Cu drag,
eu
xoxo Hai pa!
Creator : colega mea
Scriitor :eu
P.S. Ea a spus cozonacul din lapte, dar eu am inteles ce se vede mai sus laughing)

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Sms

Si nu mai intra la mine in camera, caci sunt mort
Spiritul meu impaturit in frunze, in pat zace
Si ultimaoara am iesit din corp, caci am o obsesie sa ma privesc de afara
Sa ma linistesc in pace, iar spiritul meu a incetat sa mai apara

Sunt singur

| Crocodilul01 a răspuns:

Ai aparut in viata mea
Si-n suflet am iubire
Precum in-naltul cer, o stea
Ai coborat la mine.

Simtit-am un fior strain
Ce mi-a rapus gandirea
Iar tu cu glasul tau cel lin
Mi-ai aratat iubirea

Venit-ai azi in lumea mea
In al meu suflet stins
Tu mica raza dintr-o stea
Cu stele m-ai cuprins
(creatie proprie)

| CristinaCtC a răspuns:

''Te iubesc ''