| lussa a întrebat:

Aș vrea să devin voluntară, însă în contextul pandemiei nu cred că pot desfășura fizic această activitate. Știți vreun ONG care are nevoie de voluntari online? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă la Crucea Roșie din orașul tău.

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Acum toate sunt deschise. Cel mai probabil vei găsii ceva unde se face voluntariat. Voluntariat online nu prea exista, ce poți face online care sa se pună ca voluntariat, numai dacă donezi sau ceva.

| lussa explică (pentru Michaeel):

Mă gândeam la ceva pe partea de social media, redactat articole... lucruri de genul.