Întrebare recomandată | Roxalin_Roxalin_2000 a întrebat:

As vrea sa fac o faptā bunā ca sa ajut oamenii strazii ca sa fie si ei fericiti de sarbatori. Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți cumpara de 100-200 de lei lucruri, cum ar fi mancare, sucuri, haine și sa le împarți, din ce oraș ești? As face și eu asta

40 răspunsuri:
| Roxalin_Roxalin_2000 explică:

Nr meu de telefon 0771069686

| Roxalin_Roxalin_2000 explică:

0771069686 nr contact wapp

| Gabyasd a răspuns:

Poti sa vezi ce oameni sunt prin a cumpara tigarii, mancare, banii asa ti ai da seama daca e un om

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea revenii si ne spune, ce fapta buna, ai facut pana la urma?

| Radu3448776 a răspuns:

Vrei sa faci o fapta buna? Atunci vrei sa ma ajuti cu ceva?

| Cazm a răspuns:

Mai bine i-ai ajuta din puținul tau, dacă ai face-o fără sa aștepți ca altcineva sa facă la fel! Nu toată lumea e la felwinking

| PayloadsArthur a răspuns (pentru RAY):

Poate ca (lenesi, betivi si puturosi) au pierdut ce au avut, din cauza unor probleme. Cand ii judeci pe ceilalti, nu ii definesti pe ei, ci pe tine insuti

| RAY a răspuns (pentru PayloadsArthur):

Cu toti avem probleme

| adinastan2 a răspuns:

Https://eoferta.net - ei mai fac din astea happy Poti sa-i contactezi!

| Sofer a răspuns:

Ii poți ajuta cumpărând diverse lucruri sau le poți da doar bani.