| alexcristea777777 a întrebat:

Buna seara, cunoașteti familii nevoiașe pe lângă Bucuresti, familii care n-au ce pune pe masa de sărbători iar pentru copii nici nu se pune problema de cadouri? As vrea sa le predau personal sa ma asigur ca ajung unde trebuie.

1 răspuns:
| Floridori a răspuns:

Sincer, nu stiu pe langa Bucuresti, dar este de apreciat initiativa ta.
Daca nu reusesti sa imparti tot ceea ce ai, cunosc persoane din 2-3 locuri, care ar fi bucuroase sa primeasca macar ceva de pus pe masa si o haina mai groasa.
Asta in cazul in care ai fi pus in postura in care sa ramai cu lucruri si sa nu stii ce sa faci cu ele.

Oricum, felicitari si sarbatori cu bine!

happy