| Cristi1Cristi1IdlibParty a întrebat:

Am o problema cam deranjanta si anume ca atat in apartament, cat si in casa am multi gandaci desi nu pot spune ca as avea o igiena atat de deficitara in camerele unde dorm sau pentru oaspeti provocate de resturi de mancare. Sa infund canalizarile nu are rost evident. Ce substante cu efect permanent sau de lunga durata imi recomandati pentru a scapa de iei si care sa nu imi afecteze sanatatea din cauza mirosului de otrava sau de spray?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.click.ro/......73481.html
Este vorba e un spray "regent" sau mai nou" regesc", 15 lei fiola.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna si eu am aceiasi problema happy dar eu am loat un spray de la magazin nu stiu chiar numele dar intreba si tu la o farmacie sau la un magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ne spui mai intai despre ce ganaci este vorba. macar sa ne spui cum arata.
E vorba de acei gandaci de bucatarie?

| Cristi1Cristi1IdlibParty explică (pentru anonim_4396):

Da, de bucatarie. Multumesc tuturor pentru raspunsuri. De obicei noaptea apar cand nu umbla nimeni in locurile pe unde merg ei.

| andrei1234512 a răspuns:

Este la magazin un fel de creta care dai pe la colturi si gandaci mor este foarte buna