| ProjectJackpot a întrebat:

Ce parere aveti despre candidatura lui Diaconescu la presedentia Romaniei?(apropo este a doua oara cand trece pe la DNA)

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tipul nu e prost, asta e clar.Doar ca nu are nimic in plus fata de toti presedintii de la `89 incoace. Vrea sa fure.Intr-adevar mai cu stil, dar tot sa fure. Oamenii nobili, eroii nu au ce cauta in politica

Apache
| Apache a răspuns:

Daca Diaconescu o sa aiba voturi atunci Romania este 100% cea mai retardata tara din lume! adica sa il votezi pe boul asta care nu face altceva decat sa fure, sa santajeze si sa aduca toate jegurile la tv? ...acum ceva timp bateau campii cu legea aia in care toti romanii primesc 10000 de euro! ...CUM? asta inseamna vreo 30 de miliarde de euro? cat de tampit tr sa fii ca sa crezi asa ceva? ..deci serios daca Diaconescu va avea voturi o dau dracu de romanie!

| Nicoleta a răspuns:

Desi un sfert de Romanie urmareste cu sufletul la gura OTV-ul, nu cred ca ar avea mari sanse ca presedentie.Lupta pentru putere se va da intre actualele partide mai importante de pe scena politica: PSD, PNL, PDL, ca de obicei. Nu cred ca ar putea ajunge in turul 2.

| HBK a răspuns:

Pai, de ce nu am avea totusi un presedinte cercetat penal? Macar sa trecem prin toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deci o sa aiba 2 voturi de la: el si ogica laughing

| Metin2GXmaster a răspuns:

Pai exista multi oameni care se uita la 0TV si multi tineri de 18-21 ani care nu vor sa voteze si dau cu cineva de acolo.Eu cred ca ei vor vota cu Diaconescu sa se distreze.