| anonim_4396 a întrebat:

Legat de voluntariat, mi-ar placea sa ma alatur unei comunitati la vara. Am 19 ani si de la anul ma duc la medicina, asa ca vara asta ma gandesc sa fac ceva mai deosebit. Pe langa calatorit as vrea sa fac si ceva voluntariat. La un orfelinat, sa lucrez cu copii sau ceva legat de ecologie, nu stiu. Este cineva aici care a fost implicat/a in asa ceva? As aprecia ceva sugestii si programe, indiferent de zona, numai sa fie in tara. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca la firmele de salubritate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand cu toata caldura ASCOR. in ce oras vei studia? ei au filiale in toata tara, sunt tineri, studenti, cu chef de viata si foarte prietenosi! cauta ascor pe google si afli mai multe!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In Cluj. Multumesc mult, o sa ma interesez happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Este ascor Cluj. uite: http://www.ascorcluj.ro/despre/

| victor333 a răspuns:

Ti as mai recomanda ca sa faci putin voluntariat si cu cartea de lb romana--sa fac ceva mai deosebit.--E gresit atat iti zic

| anonim_4396 explică (pentru victor333):

Am observat, dar nu am vrut sa mai sterg intrebarea pentru ca deja avea raspunsuri. Ai fost tu destul de dragut sa-mi atragi atentia, multumesc.
Nici tu n-o duci mai bine cand vine vorba de punctuatie si cratima, dar nu e problema mea.
Sa ai o zi frumoasa.