Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Vreau sa donez niste lucruri (haine, doua ghiozdane, o geanta, niste rechizite) si as vrea sa stiu unde anume, in Cluj-Napoca, pot face acest lucru? Eventual daca stiti adresa celor de la Little People sau o biserica care se ocupa cu asa ceva sau poate stiti vreo familie care ar avea nevoie? Ideea e ca as prefera sa merg personal sa fac aceasta donatie, de aceea va rog sa nu imi propuneti site-uri cu anunturi sau lucrurigratis, mersi. happy

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Este frumos din partea ta, că vrei să dai unor copii, ceva mai săraci decât tine, niște lucruri încă bune, care nu îți mai trebuie foarte mult, acum!
Nu am fost în viața mea, de 58 de ani, în Cluj -Napoca, dar sincer, te felicit pentru decizia luată de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Luminou a răspuns:

Poti da la orice biserica unde cresc copii.

Sper ca am fost de ajutor! big grin

| moniquah a răspuns:

Cauta pe google casa de copii cluj si ai sa gasesti adrese si tot ce ai nevoie, sau daca nu la crucea rosie din oras

| NuuyyMayyyy a răspuns:

Dragut ce incerci sa faci sincer nu stiu un loc in Cluj Napoca

| Andreeutza_Andreea_1983 a răspuns:

Buna sunt din Ploiesti, scoala mea doneaza anual rechizite si haine copiilor de la scoala numarul 2, scoala pentru copii cu dizabilitati( fizice si psihice), eu sunt voluntar acolo si ma ocup de donatiile, strangeri de fonsuri si activitati extrascolare care sa aduca fonduri. Daca doreti ma poti contacta la adresa de mail :deea_1312@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii, daca te hotarasti sa donezi lucrurile lorhappy