| Albu_Bianca_Maria_1999 a întrebat:

Vreau să donez hăinuțe de fetițe 9-12 ani la copiii nevoiași(3 geci, tricouri, plovăre, o pereche de balerini purtați de câteva ori, blugi, maiou-uri, căciuli, pantofi de piele mărimea 34, pantofi tot de piele mărimea 35-36 etc.). Stiti unde?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adresează-te unei școli gimnaziale. Precis sunt elevi nevoiași pe acolo.

| MihaelaDart a răspuns:

Poti dona aici https://promenada.ro/evenimente/the-empty-shop/ in orice mall din tara trebuie sa aiba asa ceva, in Bucuresti si Constanta sunt spatii de colectare.