| CrisutzuxD a întrebat:

1. Ce iti place sa faci atat de mult, incat ai plati pentru asta?
2. Daca ai afla astazi ca mai ai de trait exact 5 ani, ce ai face incepand de maine?
3. Daca ai castiga un milion de euro neimpozitabil, ai continua sa faci ce faci si acum?
4. Peste 15 ani, ce ai vrea sa se scrie pe prima pagina despre tine, in cel mai important ziar din tara? Care ar fi titlul articolului?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

1.Imi place sa citesc. Avand in vedere ce citesc, e o meserie destul de costisitoare
2.Nimic,dar fix nimic as face.As intreba chiar suparata:"Cat maaa? Atat de mult?surprise"
3.Nu vreau sa mint pe nimeni si cu atat mai putin pe mine.Normal ca n-as ramane la acelasi nivel socialwinking
4."Prima femeie care a facut clatite pe Marte este o romanca. Ea le-a impartit cu martienii si au facut schimb de retete de bucatarie"batting eyelashes

| LoveAngel223 a răspuns:

Da ai mai pus o intrebare de genu ce am face daca am mai avea 6 luni de trait... uh chiar vrei sa mori infine

1.As merge la cinema in fie care zi
2.Nici nu se pune problema
3.Sigur ca da
4. top 10 international (muzica)

| Nimic special a răspuns:

1. Sa fiu mereu frumoasalaughing:X
2. As incerca sa indrept niste lucruri, sa fc ce nu am facut pana acumstraight face
3. Cred ca da.
4. Nu am ideehee hee thinking nu m-am gandit niciodata la chesti astaconfused.
[frumoase toate intrebarile, sunt niste chestii la care nu te-ai gandit niciodata].

| louis3 a răspuns:

1:Cred ca BUNGEE JUMPINGhappy
2:As face toate lucrurile pe care nu le-am putut face.
3:da, nu cred ca banii m-ar schimbatongue
4tonguerefer sa nu scrie nimic, nu imi place sa fiu in centrul atentieibig grin

| Deyutza a răspuns:

1)sa ascult muz! daca n-ar mai fii muz viata ar fi tristasad
2)nimic? in ultinul an as merge undeva intr-o vacanta departe cu toti prietenii mei!
3)da
4)titlul ar fi: "sotia lui JustinBieber"laughingrolling on the floor

| Ghindă a răspuns:

1. Sa ascult muzica.

2. Asi trai viata din plinhappy

3. da, as continua sa fac ce fac in prezent.

4. "Cea mai mare fana Cinema Bizarre" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. 2)m-as bucura de fiecare zi din plin. 3)nu as pleca in alta taralaughingrolling on the floor4)ca sunt cu strify de la CBbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Sa imi fac prietenii sa rada
2. Nu stiu, ce am facut si pana acum. Cand stiu ca este imposibil sa aflu asa ceva nu m-as imagina intr-o astfel de situatie, si nu cred ca as face ceva " cool " sa raman cu amintiri frumose ( daca ar mai fi amintiri ).
3. Da
4. Singura persoana care ii poate lua locul lui Einstein.

| Valy_8638 a răspuns:

Pentru 2 tot ce nu am facut pana acum la 3 da as face ce fac si acum trebuie sa termin scoala acum iar cu cat va bani as face ceva caritabil