| RoxAnana a întrebat:

1) ce trebuie sa contina bagajul pentru vacanta (la mare)?
2)ce i-ati lua iubitului de ziua lui? implinim si 4 luni de cand suntem impreuna si nu stiu ce sa ii iau.pls fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| neccc a răspuns:

1. Eu una plec la mare peste doua saptamani. imi iau 2-3 costume de baie, lenjerie intimathinking 3-4 perechi de pantaloni scurti. 5-6-7 tricouri. rochite (2-3-4) sandalute, șlapi pentru plaja:X ia-ti o palarioara draguta daca ai probleme cu capul fierbinte(la unele persoane le curg sange din nas.). protectie si ulei de plaja thinking prosop pentru plaja si eu zic ca sa iti iei bani la tine in caz ca mai ai nevoie de ceva:*! 2. Pentru iubitul tau tu stii cel imi bine, eu una i-as cumpara prietenului meu un ceas sau o bratara de argint sau eventual un lant cu initiala ta! :* si scrie-i o foaie cu toate amintirile care nu le poti uita (fericite) alaturi de el. Sper ca te-am ajutat, xoxo:*

1 răspuns:
| little4angel a răspuns:

1) ochelari de soare, costum de baie, rochite lejere, pantaloni scurti&topuri, crema de soare, trusa de machiaj, prosop, accesorii
si 2) o felicitare personalizata ( cu o poza cu voi 2) si parfumul lui preferat