| alexutza_1615 a întrebat:

Buna:-acum pe 4 august este ziua iubitului meu. iar pe 6 august implinim 8 luni de cand suntem impreuna. ce idei mi'ati da.as vrea sa fac ceva super ca sa ne simtim bine si sa ne distram. dau fundita pentru cele mai frumos idei

Răspuns Câştigător
| MadalinaMada a răspuns:

Sa va tsina relatiaa:* Am eu o idee.Ai putea face un filmulets cu toate amintirile voastre ar fi foarte tare.Fa o atmosfera romantica cand priviti filmul, gen sa fie noapte, cateva lumanari parfumate aprinse si niste fotografii cu voi imprastiate prin casa! Sigr va ramane uimit.Eu asa as face:* Sper ca te-am ajutat!batting eyelashes Fundita?puppy dog eyes:*

1 răspuns:
| elasexygagica a răspuns:

Inchiriati o camera de hote si cumparati un vibratorlove struck