| mezeicristina33 a întrebat:

1. Cine esti tu?
2. Ce te pasioneaza?
3. Care sunt realizarile de care esti cel mai mandru?
4. Pentru ce esti cel mai recunoscator in viata?
5. Care sunt cele mai importante lucruri pentru tine in viata?
6. Cum te-ai descrie pe tine?
7. Care iti sunt valorile? Ce reprezinti in lume? Ce vrei sa intruchipezi?
raspundeti cat de sincer puteti.

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

1.Dracu''
2. Desenul, călătoriile, ehe
3. Am terminat facultatea, mi am găsit job, sunt in culmea fericirii
4. Că am o mama și o iubesc nespus
5. Mama, un prieten, și cam atât
6. Vorbăreață, spune lucrurile pe nume, sinceră, ironică
7. Sa fiu sănătoasă, asta e valoarea mea.
Și nu numai eu, și cei dragi.
Un model care a trecut prin multe. Sper că și alții să se bucure de ceea ce sunt și să i doară în fund de criteriile superficiale pe care unii le pun asupra lor.
Nu vreau sa întruchipez, toți suntem unici și egali. Muncă și ambiția ne deosebește.
=^•^=

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa isi raspund si eu
1. Cine esti tu?
un om de pe planeta pamant, un pasionat de stiinta, cunoastere
2. Ce te pasioneaza?
stiinta, cunoasterea, cititul, muzica, plimbarea
3. Care sunt realizarile de care esti cel mai mandru?
nu-mi place sa ma laud, ma bucur ca am invatat multe folosind internetul in sens bun
4. Pentru ce esti cel mai recunoscator in viata?
Pentru faptul ca exist
5. Care sunt cele mai importante lucruri pentru tine in viata?
iubirea, banii, sanatatea, norocul sa ai cate putin din toate
6. Cum te-ai descrie pe tine?
Ironic, sincer, serios, pasionat de cunoastere
7. Care iti sunt valorile? Ce reprezinti in lume? Ce vrei sa intruchipezi?
Cred ca cunoasterea este o valoare imensa daca stii si sa o folosesti, as reprezenta curiozitatea de a cunoaste

suntserios
| suntserios a răspuns:

1. un om serios
2. masinile, programarea si calatoriile
3. nimic in mod special, lucruri normal ca orice om, jobul, masina cumparata din banii mei samd.
4. sanatatea mea si a familiei
5. sanatatea mea si a familiei si banii
6. plictisitor
7. respect toate codurile morale, etice si legale... Nu reprezint nimic in lume, un mic punct in oceanul de puncte.

| mihai69 a răspuns:

1. eu
2. multe.
3. copiii.
4. viața însăși.
5. iubirea.
6. visător, romantic.
7. morala. nimic deosebit. pe mine.

| CleanHeart a răspuns:

Un om simplu, pianul si dansul, am scapat de timiditate si am invatat sa inteleg orice om, pentru familia mea, familia iarasi, sensibila si sufletista, sunt un o persoana buna si incerc sa nu fac rau la nimeni chiar daca uneori ranesc, am raspuns cat mai sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.O fata diferitahappyin sensul bunhappy
2.Calatoriile, muzica in special reggaeton. Sa iubesc! etc
3.Ca am reusit sa fiu diferita din punct de vedere moral
4.Pentru parintii mei minunati
5.Viata
6.Cuminte, de treaba, usor glumeata si timida, romantica, iubitoare etc etc
7.Valori:Nu sunt fumatoare, alcoolica, nu ma droghez, nu sunt vagaboanda. etc etc
O nefericita reprezint.
Vreau sa întruchipeze fericireasad

| mezeicristina33 explică (pentru anonim_4396):

Asa sunt si eu, ma bucur ca mai exista cineva ca si mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Moartea in persoana.
2.Sa merg cu coasa.Si cititul, cand imi ramane timp))
3.Eh,sunt modesta din fire, deci n-am sa raspund.
4.Pentru ca stiu ca pot.
5.Eu,familia,cariera,un prieten.Sunt intr-o ordine aleatorie.
6.Cutia Pandorei, fara speranta insa.
Rece.Cred ca ma descrie cel mai bine.
7.Valori...nu stiu.Prefer sa fiu eu insumi, decat sa joc un rol.Pacat ca asta nu e intotdeauna posibil.Deci,autenticitatea.Ar fi si adevarul, dar as fi ipocrita sa zic ca nu mint niciodata.
Ce reprezint in lume? Nimic.Un om oarecare.
Nimic in afara de ceea ce sunt deja. Vreau sa perfectionez anumite lucruri si sa excelez in altele.Dar nu vreau sa intruchipez pe altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Un simplu om
2. Informatica printre altele
3. Nu freaca pe nimeni grija asta
4. Habar nu am
5. Idem nr 3
6. Idem nr 4
7. a) Idem nr 3
b) Nimic
c) Pe nimeni si nimic

| Bernardus a răspuns:

1. Un visator
2. Lectura, jocurile video, drumetiile
3. Faptul ca nu am cedat vreodata presiunii celor din jur, ca nu am devenit vreun oarecare "popular"
4. Pentru faptul ca nu sunt prost.
5. Cunoasterea, Iubirea
6. Visator, lenes, amuzant, inteligent, introvertit, timid
7. Coloana vertebrala, onestitatea, inteligenta. Pentru prietenii mei reprezint persoana care ii face cel mai mult sa rada. Pentru familie reprezint cea mai mare realizare a lor. Nu vreau sa intruchipez nimic.