| mihaicelsfant a întrebat:

1Cine esti tu?
2. Ce te pasioneaza?
3. Care sunt realizarile de care esti cel mai mandru?
4. Pentru ce esti cel mai recunoscator in viata?
5. Care sunt cele mai importante lucruri pentru tine in viata?
6. Cum te-ai descrie pe tine?
7. Care iti sunt valorile? Ce reprezinti in lume? Ce vrei sa intruchipezi?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un roman in floarea vietii
pasiuni, masina modificata dupa gust si soferia pe camion, trenurile.
Recunoscator celor ce m-au sprijinit financiar sa ajung unde mi-am dorit dar nu prea sant pentru ca ii tratez cam rece, stiu sant bulangiu in privinta asta.
banuiesc ca important e sa ma inscriu la o locuinta si sa am ceva pe numele meu unde sa stau.
Tanar, cu penis mare, atletic la corp om de treaba curat, nu imi place sa imi bat joc de nimeni dar am o neincredere in fetele astea care nu isi acorda seriozitate in viata si le place sa traiasca numai in distractii. Daca ma place una ba e urata sau grasa si nu iese nimic nu prind ceea ce mi se cuvine asa ca am decis sa nu mai am sperante pe seama asta.
7. Contribui la o serie de evenimente in care lumea are ce sa manance pe masa in ziua de maine pentru ca datorita serviciului care il practic eu si alti muncitori miscam economia tarii unde locuim acum.

| RAY a răspuns:

1,Cine esti tu?
EIN MANN EIN WORT
2, stiinta,invatarea unei noi limbi straine,plimbarea,sa vad filme, sa vad documentare, sa citesc cartii, sa ascult muzica, sa imi cumpar ceva =e o adevarata aventura
3, nu stiu
4, ca am vazut ceva ce am negat mereu, am vazut ca exista si oamenii buni in lumea asta
5, cei dragi mie, sanatatea, banii, sa am ce imi doresc
6, las pe alti sa spuna
7, nu ma intereseaza ce reprezint pentru lume, important ce esti pentru cei care te iubesc

| sierra1 a răspuns:

Dă-ne un motiv credibil să avem motivația de a răspunde la atâtea intrebări dintr-un foc

| mihaicelsfant explică (pentru sierra1):

Vreau sa vad cum ganditi

| sierra1 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Faci vreun studiu sau ce?

| Lioana a răspuns:

1. Ce-ti pasa tie de noi?
2. La ce-ti folosesc tie aceste informatii personale? Ce vei face cu ele?
3. Tu cum ai raspunde la intrebarile tale?

| mihaicelsfant explică (pentru Lioana):

Imi pasa
nimic
nu stiu

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

E un reptilean de la cia, doar mie sa imi spui despre tine

| IoanaRoman09 a răspuns:

Chiar mai are rost sa raspund la toate astea? : )))

| BadAngel3 a răspuns:

1. Nu stiu cum sa rapsund la aceasta intrebare.

2. Arta.
Altceva ar mai fi si psihologia, scrisul.

3. Hmm..am in prezent cateva carti la care lucrez. Nu este chiar o realizare, dar se cam incadreaza in categoria asta.
Sau si faptul ca am reusit mai mult sau mai putin sa imi domin temerile. Si asta poate fi o realizare de care sunt mandra.

4. Pentru faptul ca stiu cum sa nu aleg tot felul de drumuri gresite, judecand in mare parte rational.

5. Speranta, cred.
Altele ar mai fi cum ca:
a. Sa nu iti lasi temerile sa te puna la pamant.
b. Sa nu te injosesti pentru nimeni, orice ar fi.
c. A gandi deschis si matur.
Si ar mai fi, dar e o lista cam lunga.

6. Imprevizibila, artistica si profunda.

7. Buna intrebare. Probabil as vrea sa intruchipez faptul ca mai exista si persoane (putine, ce-i drept) care sunt voluntare sa te ajute oricand si oricum.

| Demetrov a răspuns:

1. cel mai iubit dintre pamanteni

2. pictura, vioara, fotbal, paranghelia, ironia

3. intrarea la un liceu foarte bun

5. Zmeu` Ninja`

6. un nenorocit