| AlliCe a întrebat:

Care sunt realizarile de care esti mandru?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma simt mandra de mine pentru ca am invatat sa iertbig grin

| Ecou a răspuns:

Incerc cu un prieten sa scoatem un album peace sign

| Fifylici a răspuns:

Faptul ca incerc sa accept realitatea chiar daca e dura si faptul ca am renuntat la orgoliu si remuscari.

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Ceea cu ce ma ma mandresc eu cel mai mult e faptul ca dupa multa munca am reusit sa imi obtine cele doua diplome de maestru in gastronomie(adica bucatar profi). Am muncit mult dar s-a meritat.pentru ca intotdeauna daca depui munca, ambitie si suflet poti realiza multe.Si ce ma mandreste cel mai mult este faptul ca pe viitor ii voi putea asigura mamei mele care estea cea mai sfanta pentru mine, o batranete frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am niste prieteni de care chiar sunt mandra (nu stiu daca este chiar o realizare, dar nu toti au asa cevahappy ) si am intrat la liceul dorit.