| edy555 a întrebat:

1.Hey TPU! Sunt adolescent si este o fata la scoala de care imi place.Cum sa imi dau seama daca sentimentul e reciproc? 2.Am auzit ca metoda directa(adica sa ma duc direct la ea si sa o sarut, apoi sa vad daca imi trage o palma sa ii place)este cea mai potrivita este adevarat?

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Noo! Nu e aia nici pe de partehappy. trebuie sa intri in vorba cu ea, sa comunicati mai mult si sa ajungeti cat de cat prieteni. atunci la un moment dat o sa-i impartasesti si u sentimentele tale si daca si ea va simti la fel veti devni un cuplu. Stiu ca pare cam mult dar daca iti doresti asa de mult sa fii cu ea incearcahappy Si la metoda aia pe care a-i amintit-o mai sus cred ca orice fata decenta ar reactiona cu palmalaughing

| NuExista a răspuns:

Nu o sa'i placa.O sa se simta jenata.si poate ai norocu sa aiba si prieten.o sa fie mai multe palme. laughing

Pai ai incercat sa vorbesti cu ea? cat de putin.sa vezi vorbeste la vrajeala, sau ii place cand vorbeste cu tine.
Incearca putin mai incet.e mai bine. si fi sigur ca o sa afli raspunsul. tongue

| ana290_3374 a răspuns:

Nu o saruta. intreab-o daca ii place de tine. dar cel mai bine e sa faci ceti spune inima

| raluk_3325 a răspuns:

Pai eu zic sa aranjezi o intalnire cu ea... sa o scoti la un suc in oras... sa vorbiti si sa vezi cum te priveste iar la sfarsit o conduci acasa si o sarutzi tongue