| denysaella a întrebat:

1)Pentru fanii the vampire diaries credeti ca damon se va transforma in om si va murii asa cum scrie in ultima carte midnight semnata si.l.smith?
2)Elena si Damon vor fii impreuna in final sau aceasta il va alege tot pe Stefan?
3)Credeti ca producatorii J.Plec si K. Williamson isi vor continua showul dupa ceea ce scrie in carti sau vor tine cont de fanii delenei?

Răspuns Câştigător
| Ahlexxa a răspuns:

1)Nu stiu daca se va transforma in om sau nu dar de murit nu cred...nu prea s-au luat dupa carte decat asa in mare...la personaje si etc dar la actiune nu prea. 2) Cred ca il alege tot pe Stefan, chiar daca o atrage fizic Damon o sa isi dea seama ca il iubeste cu adevarat pe Stefan. (Eu una il prefer pe Damon.big grin)
3)Nu cred ca vor tine cont de carti dar cred ca vor alege ca ea sa stea cu Stefan, pana la urma nu fanii fac serialul.

3 răspunsuri:
| CleverAdvisor a răspuns:

1)Nu.Deja au schimbat prea multe lucruri.Nu vad de ce ar face asta.
2)Totul se rezuma la ce o sa faca stefan in urmatorul sezon.
3)Daca fanii vor DElena probabil vor avea DElena.

| ღvampireღ a răspuns:

1.NU prea cred ca damon se va transforna 2.DA 3. DA derarece cartea si filmul sunt complet diferite.

| Crinaaaaa a răspuns:

1)Nu
2)DElena
3)da