| Magnum27 a întrebat:

5 efecte negative pe carele are tehnologia moderna asupra omului si mediuli ( 5 de fiecare )

4 răspunsuri:
| Epigonul a răspuns:

Puteai formula altfel intrebarea, astfel incat să nu ne dăm seama că este tema ta.Ar trebui sa stii raspunsul la genul acesta de intrebari, este ceea ce te inconjoara.

| Magnum27 explică:

We eu am pus intrebarea asta sa mi se raspunda nu sa ma freci tu la cap ca este tema mea si daca e tema mea ce ai vreo problema?happy si sa nu imi dai un raspuns din ala luat cu copy si pus cu paste la ce ti-am spus acu ca deja mi-ai facut greata!

| Epigonul a răspuns (pentru Magnum27):

Prietenul meu drag si pus pe cearta care esti tu, regulamentul acestei comunitati iti interzice a cere utilizatorilor TPU sa-ti rezolve temele tale mizerabile pentru acasa.Regulamentul spune in felul urmator: *Prin raspunsuri neconforme ne referim la: intrebari prin intermediul carora anumiti utilizatori urmaresc sa isi rezolve temele pentru acasa (de pilda "vreau si eu un referat", "cum se rezolva exercitiul?" sau "comentati-mi si mie strofa asta...". Motivele pentru care nu acceptam astfel de postari le-am enuntat aici ) * asta si multe altele.Sursa? http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.Deci,data viitoare conformeaza-te.

| Magnum27 explică (pentru Epigonul):

Toata lumea isi face temele aicihappy, si eu nu te-am intrebat de morala eu ti-am pus alta intrebare, daca vrei sa imi raspunzi la aia bine ndaca nu taci fa si stai la locul tausmug