| catalin94 a întrebat:

A cumparat cineva de pe eMAG? ..sunt seriosi cei de acolo?, primesti si garantia in colet?

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Da, e cel mai mare site din Romania(in domeniu) e foarte bun, seriosi oameni, garantie, transport excelent sunt foarte buni.Succes!

| whiteOdrink a răspuns:

Buna! Fratele meu a cumparat un telefon mobil de la eMAG si coletul a ajuns foarte bine acasa cu toate actele! Tin sa mentionez ca fratele meu a facut comanda din strainatate, platind online...si nu au fost probleme! happy