| cataswat a întrebat:

Aș dorii să îmi cumpăr un telefon (la liber, adică fără abonament) de la Orange sau Vodafone.
Să se încadreze în maxim 750 lei.
Ce îmi sugerați?big grin

2 răspunsuri:
| Ady321 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini s5570 la 550 lei

| DodoGirl a răspuns:

Acum cateva luni am vrut si eu acelasi lucru de la Orange. Dar din pacate nu erau telefoane la liber doar foarte putine.Din modelele vechi.Vanzatoarea a spus ca asa este in toate magazinele Orange din tara.Asa ca am incercat la Cosmote, si am gasit o multime e telefoane foarte frumoase.Asa ca mi-am luat Samsung Galaxy 2. Daca mergi si tu la Cosmote te sfatuiesc sa alegi un Samsung. Sper ca te-am ajutat!