| User257 a întrebat:

Merită să îmi iau telefon la liber sau abonament? Ce telefon este cel mai ieftin la abonament și la ce rețea mobilă să îmi fac abonament Vodafone, Orange, Digi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi și tu pe siteurile operatorilor cre au cea mai buna oferta.

Eu optez pentru abonament sa nu stai mereu cu reîncărcatul

Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai ieftin abonament este la Digi (abonamentul "Nelimitat" = maxim 5 euro lunar).
Telefon poti folosi orice marca si model, care merge cel putin pe banda 3G.

| cfrtobias a răspuns:

Telefon de pe eMAG sau de unde vrei la liber, daca nu vrei sa platesti mai mult pe durata contractului

| Mihai4492 a răspuns:

Merita la liber, gasesti pe Emag telefoane ff bune pentru 2023, un pret decent 600-900 lei, sunt si 5g, memorie 4Gb Ram, 64GB
La abonament platesti mai mult dar cu tot cu abonamentul. Daca esti pe cartela si incarci cand vrei tu, sau poate mai stai 1-2 luni fara sa incarci cumpara la liber, daca vrei la abonament cred ca cel mai ieftin este la Digi