| Aηηy a întrebat:

A existat vreodata in viata voastra un moment in care v-a stat inima in loc? ati murit de spaima?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

A fost. Nu doar o data. Chiar azi m-am trezit dupa un vis nu prea dragut. Pur si simplu stateam in pat nemiscat. Cred ca eram alb. Urata senzatie.

| Диана a răspuns:

Da.Cand era sa ma calce masinalaughing) laughing

| madagascar a răspuns:

Da de mai multe ori, odata era sa mor in somn

| adry_4721 a răspuns:

Da cand m-am ingragostit (si nu am murit de spaina) tie ti s-a intamplat?love struck

| bebebita a răspuns:

Da mi s-a intamplat asta de fff multe ori chiar si atunci cand mai aveam putin si ma omora cineva dar am trecut peste toate fi tare si vei fi binethumbs up

| D0do a răspuns:

Acuma 2 ani a fulgerat in zona de langa mine de am scapat sticla din mana... am vaz alb in fata ochilor > Cam atata.