| Azalea a întrebat:

A fost cineva (de pe TPU laughing ) anul asta la olimpiada nationala de matematica? cum a fost? e mult mai greu decat la judet? sunteti la profil mate intensiv sau mate info?
dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AndraSt a răspuns:

Da am fost la concursul national(faza pe tara)la cangurul matematician proba de baraj. E foarte greu te lasa o ora si 15 minute sa faci 3-4 pagini cu exercitii si stai intr-o sala mare cu multi copii necunoscuti.Eu sincer am fost foarte stresata si am luat cel mai mic punctaj de 45 de puncte.In rest...o sa primesti o diploma de participare si cu putin noroc. poate premiul cel mare!