| Guardian0 a întrebat:

Ați fost la olimpiada de fizică? Se merită?

7 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Merita, ci nu "se merită".

Si da, merită. Am fost și eu. Nu am trecut de faza județeana crying Dar am avut printre cele mai mari punctaje de pe județ, si, după cum zice profa, " am căpătat experienta".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost şi eu prin clasele mai mici la nişte concursuri de astea şcolare, la diverse materii, şi deşi am obţinut nişte rezultate bune, nu m-au ajutat cu nimic şi nu am avut nimic de câştigat de pe urma acestor participări, decât simpatia câtorva profesori, de care m-am descotorosit însă foarte repede.

| Grasuy a răspuns:

Am fost la olimpiada nationala de Educatie Fizica si pot spune ca chiar se merita

| Butnaru_Marius_Angel_1997 a răspuns:

Da...se merita. Pe langa faptul practic si ca te ajuta sa gandesti poti obtine si cate o nota buna in clasa...ca ai mers la olimpiada. Eu la faza locala de anul asta am luat 29.75p din 30 si sincer mi-a placut! Baftaa!

| Butnaru_Marius_Angel_1997 a răspuns:

In clasa a VI-a am mers si la nationala happy