| DomnulFantastic a întrebat:

Ati fost vreodata internat/a in spital cu probleme la plamani?
Adica sa nu poti sa respiri, sa te fortezi sa respiri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Da, am avut pneomonie cand eram mica, seara cand respiram se auzea un sunet ca de horcait, si respiram foarte greu.

| DomnulFantastic explică (pentru LaLaura):

Asa era si la mine cand aveam problema asta, ma durea si pieptul

| LaLaura a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Era foarte urata senzatia.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
problema pare sa fie epidemiologica, posibil sa te confrunti cu insuficienta respiratorie, mergi degraba la medic pentru a prevenii complicatiile.
O zi buna.

| DomnulFantastic explică (pentru anonim_4396):

Problema am avut-o prin mai 2014, intrebam sa vad daca doar eu am avut asa ceva.