| Alinastranger0203 a întrebat:

Abia ce am terminat o prietenie de 2 ani, ea fiind cea mai buna prietena a mea. Suntem amandoua in acelasi liceu, clasele una langa alta. Eu imi doresc sa o mai salut macar, dar sunt sigura ca nu-mi va raspunde. Este destul de orgolioasa si stiu ca va veni aproape in fiecare pauza la mine in clasa sa-mi arate cine e ea. Mu stiu ce i-as putea spune sa ma lase in pace pentru ca m-am saturat sa ma cert non-stop cu ea. Are cineva o idee?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Ignoro, doare mai tare. Daca ea asa se comporta dupa o prietenie de 2 ani, inseamna ca nu a prea pus suflet asa cum ai facut tu. Daca nu ii dai atentie se va satura. Incearca sa iti faci prieteni si sa ii arati ca poti trai si fara ea, si ca nu reprezinta totul pentru tine.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci nu o mai saluta si nici nu-i mai cauta atentia sau prietenia, ca nu ai nevoie de asemenea prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-i cine esti tu