| efimash a întrebat:

Salut daca eu dimineata la ora 8 fac 50 flotari 50 abdomene 35 ridicari la bara si 15-20 minute alerg si apoi seara fac vreo 50 la paralele 40 la bara.
Cum credeti acest plan poate sa aduca rezultate si in cit timp poate sa aduca rezultate?
fundita!

5 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Tu crezi ce spui? Pentru inceput daca esti incepator trebuie sa o lasi mai moale cu serii de cate 15/20 si usor usor sa ajungi la 50. Daca vrei sa slabesti vei putea cu sport dar este indicat sa faci sport tot timpul nu numai atunci cand vrei sa slabesti.

| Thunder a răspuns:

Acum depinde pentru ce faci exercitiile astea: masa musculara sau vrei sa slabesti? Daca vrei sa iti creasca masa musculara nu cred ca o sa aduca rezultate, mai ales ca faci in fiecare zi. Cred ca mai mult o sa slabesti, dar o sa iti creasca forta, rezistenta.

| piktor a răspuns:

Chiar crezi ca o sa reusesti 50 de flotari? si apoi si 50 de abdomene si 30 de ridicari.
visezi copilelaughing
mai lasa muschii si pune mana pe o cartewinking ca oricum nu se leaga nimic de tine

| DeDii a răspuns:

WoW cum reuseti atatea?

eu cred ca sigur da rezultate

poate in 1 sap sau 2 da trebuie sa continuu ex dupa ce slabesti altfel le pui la loc
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)tu de la inceputul vacantei nu ai facut nimic banuiesc.
Schimbi programele saptamanal si nu se alege nimic de tine. Slabutlaughing