| efimash a întrebat:

Cam pe la ce ora dimineata si la ce ora seara se fac exercitii pentru muschii abdomene tractiuni ridicari la paralele flotari etc lace ora dimineata si la ce ora seara?

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu exista o ora anume cand sa faci sport.
Asta faci cand poti tu si cand vrei.

| bOse a răspuns:

Eu fac in fiecare zi la ora 8 ( dimineata )

| bebitzu a răspuns:

Nu cred ca este detarminata o ora pentru a face exercitii fizice. Insa, daca ai putea sa iti faci un program pe care sa il si urmezi ar fi foarte bine. Sa zicem de dimineata, te trezesti, mananci,( sau nu ) si te apuci de exercitii, iar seara pe la ora 20-21 asa cred ca ar fi destul de indicat sa iti exersezi fortele tongue

O seara Buna!

| vortex12 a răspuns:

Nu cred ca conteaza doar nu te trezesi noaptea sa faci exercitii cred ca pe la 8:30 9:00