| Vyo_9197 a întrebat:

Acu ceva timp am vazut un film care mi-a placut ff mult si as vrea sa-l revad.Problema e ca nu stiu cum se numeste. Daca ma poate ajuta cineva...tot ce stiu e ca erau 4 cupluri(parcabig grin) si un ucigas. Unul din baieti era fiul acestui ucigas.In final a reusit sa-i omoare pe toti... asta e tot ce mi-aduc aminte din film. Unul din baieti era negru.

daca stie cineva. :-

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

Si eu l-am vazuthappy un tip din rolul principal parca stiu ca e dragut tare:Xbig grin
vizionare placutatongue

3 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

De unde sa stiu? macar stii ce actori joaca in acel film?

| Vyo_9197 explică:

Nu...parca jennifer love hewitt, dar nu sunt sigura :-

| Vyo_9197 explică:

Am gasit... m-am uitat in ce filme a jucat jennifer si filmul se numeste " I Still Know What You Did Last Summer", este o continuare a "I Know What You Did Last Summer".
Pe youtube am cautat doar "I Know What You Did Last Summer", am vazut ca seamana cu cel pe care il cautam dar nu stiam ca are si o continuare, de aia nu-l gaseam big grinbig grin
Gata, ma bag la film laughing.
Vi-l recomand, mie mi-a placut ff mult.