| Seduction a întrebat:

Acum 1 jumate am calcat intr-un cui care mia intrat in picior, stiam ca trebuie sa merg sa fac antitetanus, dar mai multi prieteni mi-au spus ca si ei au patit si nu au facut antitetanus si na patit nimic, dar eu nu pot sa calc pe acel picior chiar si daca stau pe varfuri (cuiul mia intrat in picior) ce safac sa treaca durerea?crying

2 răspunsuri:
| Ramona4you a răspuns:

Pai du-te la medic cu parintii si vezi ce-ti zice medicul dar eu cred ca trebuia sa faci antitetanus la momentul potrivit si sa nu mai faci asta niciodata. Bafta! :*:* funda?big grinbig grin:X:X:*

| denny_2973 a răspuns:

Mai bine du-te la doctor nici un caz nu seamana cu altul, decat as ajungi la ceva mai rau...winking