| Aleeeeeeee a întrebat:

Acum cateva minute am incercat sa il sun pe prietenul meu dar imi intra direct casuta vocala xD. Asta inseamna ca are telefonul inchis. sau?

[ Funda ] :d

5 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Poate i s-a dus bateria, nu are semnal, vorbeste cu cineva si nu are setata chestia aia sa-i arate ca-l mai suna cineva...

| federerdinamo a răspuns:

Inseamna ca ori are telefonul inchis, sau poate a setat sa intre direct casuta vocala pentru a nu fi deranjat.winking.

| KristenStewart a răspuns:

Daca intra casuta vocala, cu siguranta da.

| 7r011 a răspuns:

Daca are casuta da! E inchis. ca daca vorbea cu altcineva suna pentru ca aproape orice telefon are 2 lini pina si Nokia 3310 are 2 lini!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e inchis