| nustiu83637282 a întrebat:

Acum cateva minute vb pe azar (este un fel de ometv). Aparent, mama a auzit ca vorbeam cu un baiat, asa ca m-a intrebat cine este. I-am zis ca vorbeam cu niste fete pe grup, iar fratele uneia dintre ele vb cu mine. Nu prea m-a crezut asa ca vreau o scuza buna pentru a crede minciuna asta. Am 14, aproape 15, iar ai mei inca sunt destul de severi cand vine vorba despre baieti. Daca m-ati ajuta, m-ati ajuta practic sa ies din ****

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi ce s-o faci? s-o mai schimbi? ai zis clar, era fratele și a vorbit, ce vrei mai mult? las-o așa și ai mai multă atenție data viitoare. MAi bine ziceai că e verișoru big grin

| raMLesS a răspuns:

Bine ti-a facut!

| raMLesS a răspuns:

In locul ei te bateam

| siriusblack98 a răspuns:

Las-o așa că se prinde după aia dacă schimbi povestea. E genul de situație în care nu te cred pe cuvânt dar nici nu pot să dovedească contrariul.