| Alexandra_9098 a întrebat:

Deci...Eu am fost cu un baiat...Si ne-am despartit si eu acum as vrea ca sa ma impac cu el.si Nu stiu daca ma mai place. cum as putea sa vad daca ma place? Va rog ma ajutatibig grin.

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Explică'i cât de mult ţi la el şi că vrei să vă împăcaţi, spune'i că'ţi este dor de el... dacă te iubeşte nu te va refuza.

| Jony123 a răspuns:

Pai vb cu el, spune-i ca iti pare foarte rau ca v-ati despartit si ca tu inca il mai iubesti si ai vrea sa fii cu el, daca el inca te mai iubeste sau cel putin inca te mai place va accepta, foarte simplu nu?
Funda? Plzz

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Ok incearca sa vb cu el sa vezi daca se balbaie sau se pierde si daca vezi ca face astea il intreb dar crede-ma o iubire nu se uita asa rapid deci intreaba-l.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Spune-i!
Ca inca tii la el si ai vrea sa va impacati.Nu ai nimic de pierdut.