| Dollicious a întrebat:

eu si fostul meu prieten ne-am despartit de ceva vreme, adica aproape un an, si de atunci am mai vorbit doar de cateva ori pe mess. Zilele trecute m-am intalnit cu el, el era cu un prieten de-al lui, si eu cu prietena mea si:
1.nu ma salutat, a trecut pe langa mine, fara sa zica nimic
2. s-a mai si trantit in mine
deci, eu ce sa mai inteleg din toate astea? chiar e asa de nesimtit?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Are un motiv de ciuda sau de gelozie care modifica starea lui cand e in contact vizual cu tine moment in care alt ceva nu stie doar sa arate cine e el (un nesimtit) are diferite probleme la mansarda pe langa faptul ca e nesimtit poate are chef de cearta ori cum daca simti ca meriti poti gasi pe cineva care sa te respecte si sa dea dovada de dragoste. E greu sa-l gasesti dar nu e imposibil

4 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Mersi scumpo iti urez succes in tot ceea ce faci pupici

| florin752010 a răspuns:

Da, este nesimtit. Gaseste pe altcineva care stie sa se compoarte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e nesimtire curata.Dovedeste cat de insensibil poate fi fostul tau prieten.Te sfatuiesc sa nu te mai gandesti la el si sa iti gasesti pe cineva cu mai multa SERIOZITATE, pe cineva care apreciaza o fata.