| BillK1 a întrebat:

Daca fostul prieten isi bate joc de tine si alte chesti iar dupa cateva minute vine si tot incerca sa te tina de mana, sa te sarute sau se tot uita la tine etc...

Se poate sa simta ceva pentru tine? thinking :d love struck

Dau funda! love struck

Răspuns Câştigător
| NinaY a răspuns:

Se poate, si sa isi fi batut joc de tine doar ca sa aiba de ce sa rada cu altii, sau sa vrea doar sa isi bata iar joc de tine vrand sa vada daca iar cazi in plasa lui lasandu'te pacalita de faptele lui si crezand ca te iubeste...depinde de persoanabig grin si de cazbig grin

2 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Eu zic ca nu deoarece daca te-ar placea cu adevarat nu s-ar purta astfel. Sper ca te-am ajutat! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci asa a facut si al meu... mi-a dat papucii si pest o saptamana mi-a zis ca vrea sa fhim din nou impreuna, am fost, iar mi-a dath papucii si a mai vruth si a 3'a oara... dar intre datziile astea ma fakea "dezasamblata"rolling on the floor. dusii baietzashii asthia. fundita?love struck (ps: te place ink si nu vrea s rekunoaska)