| Sophie a întrebat:

Acum o jumatate de ora am iesit din bloc de la bunica mea si...cand eram la parter am vazut un sobolan si am inceput sa tip.Pana acum am vazut o mlutime de sobolani in bloc la ea, si pe strada, iar odata am pus mana pe bara de la bloc, dar era ceva pufos...sobolanul.
Cum sa scap de aceasta frica?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Aproape toți oamenii au frică de șobolani, sunt scârboși urâți și sunt plini de microbi.Nu cred că poți scăpa ușor de această frică mai ales dacă întâlnești în fiecare zi, zeci de șobolani.